مرکز علمی کاربردی ساختمان وشهرسازی میزبان پنجمین جلسه شورای آموزشی

۱۴ مهر ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۰ کد : ۲۳۵۲۹ اخبار شیرپوینت
.
مرکز علمی کاربردی ساختمان وشهرسازی میزبان پنجمین جلسه شورای آموزشی

به گزارش روابط عمومی پنجمین جلسه شورای آموزشی واحد استان یزد با حضور اعضای این شوراء به میزبانی مرکز علمی کاربردی ساختمان وشهرسازی برگزار شد.

در این جلسه دکتر صدرا ابرقویی رئیس واحد استانی ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه منا برای جانباختگان این حادثه علو درجات الهی  را مسئلت کرد و گفت امیدواریم که دولت محترم بتواند کلیه حق و حقوق این عزیزان را پیگیری کند.

وی در ادامه گفت:کلیه مراکز علمی کاربردی باید دستور العمل ارسالی از طرف سازمان مرکزی را در تمامی مراحل ثبت نام رعایت کنند و هیچ گونه کوتاهی در این زمینه پذیرفته نیست و رعایت اصول آموزشی باید اصل و پایه کار در هر نظام آموزشی باشد .

وی در ادامه ضمن تشکر از مرکز علمی کاربردی ساختمان و شهرسازی بعنوان میزبان این جلسه، این مرکز را بعنوان یکی از موفق ترین مراکز علمی کاربردی دراجرای ظوابط آموزشی دانست و گفت این نشان دهنده همت مجموعه این مرکز است.

در ادامه مهندس کوچک زاده رئیس مرکز علمی کاربردی ساختمان وشهرسازی به معرفی ظرفیت های آموزشی وکارگاه های این مرکز پرداخت .

در این جلسه همچنین  موارد خاص آموزشی واصله از مراکز علمی کاربردی در کمیسیون مربوطه ازجمله درخواست های تغییر رشته واصله از مراکز بافق، شرکت شهرک های صنعتی اردکان و جوادلائمه (ع) یزد، درخواست اصلاح نمره به دلیل تشابه اسمی دو دانشجو واصله از مرکز علمی کاربردی بافق ،درخواست های مجوز ارائه دو درس صرفا نظری که از مراکز علمی کاربردی استان یزد دریافت شده بود، از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح و در خصوص آن تصمیم گیری شد.

 


نظر شما :