بازدید اساتید برجسته علم ژنتیک از مرکز علمی کاربردی ژنتیک میبد

۱۳ بهمن ۱۳۹۲ | ۱۳:۳۰ کد : ۲۳۲۷۳ اخبار شیرپوینت
پروفسور شفقتی استاد دانشگاه علوم بهزیستی تهران، در بازدید از آزمایشگاه های مرکز ژنتیک میبد از داشتن بعضی از دستگاه ها در این مرکز ابراز تعجب کرد و افزود: بعضی از این دستگاه فقط در تهران وجود دارد آن هم یک عدد و یکی هم در مرکز علمی کاربردی ژنتیک میبد فراهم شده است.
بازدید اساتید برجسته علم ژنتیک از مرکز علمی کاربردی ژنتیک میبد

به گزارش روابط عمومی :یک هیات ۳۰ نفره متشکل از پزشکان و اساتید علم ژنتیک کشور از مرکز ژنتیک میبد بازدید کردند.

در این بازدید دکتر محمدحسین صنعتی معاون پژوهشگاه علمی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری به مسئولین مرکز، خیرین و مردم میبد و منطقه به دلیل داشتن چنین مرکز خوبی تبریک گفت.

وی ادامه داد: امکانات و دستگاه های موجود در مرکز  علمی کاربردی ژنتیک میبد در حد خیلی خوبی است، بطوریکه بعضی از این امکانات شاید به تعداد انگشت شماری در ایران وجود داشته باشد، که یکی از اینها در میبد قرار دارد. وجود این امکانات باعث می شودمراحل پیشرفت به راحتی اتفاق بیفتد.

 وی ابراز امیدواری کرد که این مرکز بتواند با تربیت و جذب نیروهای متخصص مراحل رشد و پیشرفت را طی نماید.

پروفسور شفقتی استاد دانشگاه علوم بهزیستی تهران، در بازدید از آزمایشگاه های مرکز ژنتیک میبد از داشتن بعضی از دستگاه ها در این مرکز ابراز تعجب کرد و افزود: بعضی از این دستگاه فقط در تهران وجود دارد آن هم یک عدد و یکی هم در مرکز ژنتیک میبد فراهم شده است.

لازم به ذکر است که در این هیات ۳۰نفره اساتیدی همچون دکتر شفقتی متخصص اطفال و پرسابقه ترین پزشک در مشاوره ژنتیک ایران ، دکتر صنعتی معاون پژوهشگاه علمی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، دکترکلانتر از مرکز علمی کاربردی ژنتیک میبد بازدید نمودند.


نظر شما :