برگزاری نمایشگاه مهارتی اشتغال و کارآفرینی در دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۶ آذر ۱۳۹۲ | ۱۳:۳۰ کد : ۲۳۲۴۴ اخبار شیرپوینت
همزمان با هفته پژوهش نمایشگاه مهارتی اشتغال و کارآفرینی با هدف معرفی توانایی‌ها و دستاوردهای مراکز علمی کاربردی استان یزد برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه مهارتی  اشتغال و کارآفرینی در دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی :دکتر ناصر صدرا ابرقویی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان یزد با اعلام این خبر گفت: هدف از اجرای نمایشگاه مهارتی اشتغال و کارآفرینی معرفی توانایی‌ها و دستاوردهای مراکز علمی کاربردی استان یزد است و در واقع این نمایشگاه نمایش علم و اشتغال است،چراکه مراکز آموزش علمی کاربردی دانشجویان را مطابق با نیاز جامعه پرورش می‌دهند و با ارائه اختراعات خود زمینه اشتغال و کارآفرینی را مهیا می‌نمایند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه دانشگاه علمی کاربردی به جهت ماهیت خود با واقعیت‌های موجود در جامعه مواجه است و هر شغل و مهارت را یک دانشگاه تلقی می‌کند گفت:دانشگاه باید با محیط بیرون ارتباط تنگاتنگ و منطقی داشته باشد اما متاسفانه این ارتباط در کشور ما کم رنگ است و اگر به این نکته توجه شود می‌توان زخم کهنه این حوزه را التیام بخشید.
لازم بذکر است که نمایشگاه مهارتی  اشتغال و کار آفرینی در فضایی با وسعت حدود 700 متر مربع و با بیش از 25 غرفه از 25 الی 27 آذر ماه  در محل مرکز اموزش علمی کاربردی ملاصدرا در حال برگزاری است


نظر شما :