اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال جدید

۲۸ فروردین ۱۳۹۲ | ۱۴:۳۰ کد : ۲۳۱۵۸ اخبار شیرپوینت
​به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه درسال جدید با حضور اعضای این شورا برگزار شد ​
اولین جلسه شورای  فرهنگی دانشگاه در سال جدید

اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال جدید
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه درسال جدید با حضور اعضای این شورا برگزار شد
در این جلسه دکتر ناصر صدرا ابرقویی درسخنانی ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاكید ایشان بر حضور حماسی مردم در عرصه انتخابات افزود: نامگذاری سال جدید به این نام وظیفه ما مسئولین را سنگین تر خواهد كرد.
صدرا ابرقویی افزود: باید تمام تلاش خود را در جهت اجرا شدن منویات مقام معظم رهبری بکار بگیریم
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد در ادامه با اشاره به برگزاری نهمین دوره جشنواره قران وعترت و همچنین میزبانی این دانشگاه در مرحله کشوری گفت: باید با حدکثر توان و حضور پررنگ، میزبان شایسته ای برای این دوره ازمسابقات باشیم. برای اجرای بهتر جشنواره، برنامه ریزی لازم جهت تشکیل کمیته های ویژه در سطح دانشگاه صورت خواهد گرفت.
وی همچنین با تاکید بر اینکه رسالت دانشگاه فرهنگ سازی برای جامعه و همه ی اقشار آن است، از اعضای شورای فرهنگی دانشگاه خواست تا با ایجاد ارتباط مناسب با مجامع قرآنی استان و پیش بینی برنامه های عمومی در بخش جنبی این جشنواره زمینه استفاده ی عموم علاقمندان به برنامه های قرآنی را از فرصت به دست آمده ایجاد نمایند.
 

نظر شما :