برگزاری هشتمین دوره مسابقات قرآنی مراکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی کشور در مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی یزد

۲۹ آذر ۱۳۸۸ | ۱۳:۳۰ کد : ۲۲۸۲۶ اخبار شیرپوینت
هشتمین دوره مسابقات قرآنی مراکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی کشور در مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی یزد با حضور دکتر بلندی، رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی و دکتر جعفری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی-کاربردی برگزار شد.
برگزاری هشتمین دوره مسابقات قرآنی مراکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی کشور در مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی یزد

هشتمین دوره مسابقات قرآنی مراکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی کشور در مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد کشاورزی یزد با حضور دکتر بلندی، رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی و دکتر جعفری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی-کاربردی برگزار شد. این دوره از مسابقات که به مدت 2 روز ادامه داشت با معرفی برگزیدگان، به کار خود پایان داد. اسامی برگزیدگان این دوره به شرح ذیل می باشد:

* رشته حفظ بیست جزء خواهران

  • نفراول خانم زینب شاد  ازاستان گیلان

* رشته حفظ ده جزء خواهران

  • نفراول خانم مرضیه طاهری ازاستان آذربایجان شرقی 

* رشته حفظ  ده جزء برادران

  • نفراول آقای رمضان اکبری ازاستان اصفهان

* رشته حفظ پنج جزء برادران

  • مقام سوم به طور مشترک آقای حجت هلالی از استان اردبیل و آقای مهدی مظهری صفات از استان کرمان

* رشته قرائت ترتیل بخش خواهران

  • نفراول خانم فاطمه عدنانی  ازاستان چهارمحال و بختیاری


  • نفر دوم خانم فاطمه  ملاباقری از استان فارس

 

  • نفر سوم نرگس دهباشی ازاستان خراسان جنوبی

* رشته قرائت ترتیل بخش برادران

  • نفراول آقای علیرضا زینعلی ازاستان زنجان

 

  • نفر دوم آقای موسی داداشی از استان اردبیل

 

  • نفر سوم آقای محمد رضا خراسانی  ازاستان کرمان

 

* رشته قرائت تحقیق بخش خواهران

  • نفراول خانم پروانه رمضی ازاستان یزد

 

  • نفر دوم خانم زهرا مشتهر  ازاستان سمنان

 

  • نفر سوم خانم صدیقه شاه حیدری  ازاستان کرمان

* رشته قرائت تحقیق بخش برادران

  • نفراول آقای علیرضا تقی زاده  ازاستان اردبیل

 

  • نفر دوم آقای سجاد شاهرخی ازاستان کرمان

 

  • نفر سوم آقای محسن زاهدی  از هرمزگان

* رشته ترجمه

  • نفراول خانم راضیه خدابخشی از استان چهار محال و بختیاری

 

  • نفر دوم  خانم ناهید رمضان زاده از استان گیلان

 

  • نفر سوم  خانم معصومه مکرمی اصل از استان زنجان

*  رشته تفسیر

  • نفراول خانم ساناز زمانی از استان گیلان

 

  • نفر دوم آقای علی رحیمی از استان قم

 

  • نفر سوم  خانم مرجان موسوی از جیرفت

 

 همچنین در بخش پژوهش نهج البلاغه از میان 61 مقاله ارائه شده 10 مقاله به عنوان مقالات برتر انتخاب شدند. مقالات برگزیده این دوره از مسابقات به شرح اعلام شد:

مقاله برتر در موضوع: شاخصهای اخلاقی و فرهنگی نظام اسلامی از دیدگاه حضرت علی (ع) و نهج البلاغه

آقای واحد بُوه خانی از استان كردستان

مقاله برتر در موضوع: روابط انسانی از دیدگاه حضرت علی (ع) و نهج البلاغه

خانم فاطمه رشیدی از استان یزد

مقاله برتر در موضوع :بررسی نیازها و وظایف جوان از منظر نهج البلاغه:

آقای وحید نو ع پرور از استان گیلان

مقاله برتر در موضوع :نقش امام علی (ع) در توسعه فرهنگ اسلامی

خانم عالیه معمار زاده از استان سمنان

مقاله برتر در موضوع :آب و كشاورزی در نهج البلاغه

خانم سارا رحمانی از استان یزد

مقاله برتر در موضوع :سیمای امام زمان (عج) در نهج البلاغه

خانم زینب شاد از استان گیلان

مقاله برتر در موضوع: انسان در محضر خدا

آقای سعید جلیلی از استان تهران

مقاله برتر در موضوع: عزت و كرامت انسان از دیدگاه نهج البلاغه

خانم سارا عفتی از استان مازندران

مقاله برتر در موضوع: مسئولیت انسان در برابر خویشتن

آقای حسین فلاحی از استان خراسان رضوی

مقاله برتر در موضوع: انسان در برابر دنیا

خانم فرزانه شاكرمی از استان لرستان

 

برای دیدن تصاویر کلیک کنید


( ۱ )

نظر شما :